Головна Право Покарали мешканця Черкащини, який хотів підкупити волинських поліцейських

Покарали мешканця Черкащини, який хотів підкупити волинських поліцейських

1637

Любомльський районний суд затвердив укладену між начальником Любомльського відділу Ковельської місцевої прокуратури та 28-річним мешканцем Черкаської області угоду про визнання громадянином винуватості  у пропозиції та наданні неправомірної вигоди працівникам поліції та призначив чоловікові покарання у виді штрафу в розмірі 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Удень 31 січня 2020 року поблизу стаціонарного поста “Вишнів” поліцейські роти з обслуговування міста Ковель Управління патрульної поліції у Волинській області зупинили за порушення Правил дорожнього руху авто, за кермом якого перебував цей громадянин.

Правоохоронці запросили його у приміщення поста, аби розглянути справу про вчинення ним адміністративного правопорушення – і там водій намагався за 200 грн залагодити з поліцейськими питання про не притягнення його до відповідальності.

Проте правоохоронці припинили такі його дії та повідомили про злочин в установленому порядку.

Згодом водій визнав свою винуватість у вчиненні злочину й суд, затвердивши угоду про визнання винуватості, призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 12 750 грн.

Прокуратура області знову попереджує – згідно із чинним законодавством кримінальна відповідальність за надання неправомірної вигоди настає незалежно від її суми. Кожен, хто намагається у такий спосіб залагодити якісь питання із посадовцями, чинить кримінальне правопорушення і відповідатиме перед законом.

Пресслужба прокуратури області