Головна Право Волинянина, який “замінував” пункт пропуску “Дольськ”, притягнули до відповідальності

Волинянина, який “замінував” пункт пропуску “Дольськ”, притягнули до відповідальності

1390

Любешівський районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурорами Маневицької місцевої прокуратури та 33-річним мешканцем села Дольськ Любешівського району, обвинуваченим у неправдивому повідомленні про підготовку вибуху (ч.1 ст. 259 КК України), й призначив чоловікові покарання у виді двох років позбавлення волі зі встановленням дворічного іспитового строку.

Увечері 22 квітня 2020 року нетверезий волиняни зателефонував на лінію “102” та повідомив оператору про замінування міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення на Державному кордоні України із Республікою Білорусь «Дольськ».

Задля ліквідації можливої загрози вибуху залучили працівників поліції, Державної служби із надзвичайних ситуацій області, особовий склад вибухотехнічного управління Головного управління Національної поліції у Волинській області.

На щастя, жодних вибухонебезпечних предметів у пункті пропуску не виявили.

Чоловік згодом щиро розкаявся у скоєному і суд призначив йому покарання, не пов’язане із реальним позбавленням волі, якщо він упродовж двох років не вчинить нового злочину.

Пресслужба обласної прокуратури