Головна Право Посадовицю Головного управління статистики у Волинській області підозрюють у приховуванні майна вартістю...

Посадовицю Головного управління статистики у Волинській області підозрюють у приховуванні майна вартістю майже 1 мільйон гривень

1516

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області слідчі Слідчого управління ГУ НП в області повідомили посадовиці Головного управління статистики у Волинській області про підозру у  в поданні завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-1 КК України).

Слідчі вважають, що чиновниця, обіймаючи посаду державної служби категорії “Б”, двічі, подаючи декларації за 2018 та 2019 роки, приховала інформацію про наявність у неї житлового будинку, побудованого, але не прийнятого в експлуатацію, вартістю майже 1 млн грн.

Триває досудове розслідування.

Зауважимо, що  санкцією ст. 366-1 КК України за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачено покарання до двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Пресслужба прокуратури області