Головна Право Представники кінологічного центру ГУНП Волині продемонстрували високі результати на всеукраїнських змаганнях

Представники кінологічного центру ГУНП Волині продемонстрували високі результати на всеукраїнських змаганнях

1667

Відкритий чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів завершився днями у м. Житомир.

Упродовж чотирьох днів правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками змагалися у подоланні смуги перешкод, слідовій та пошуковій роботі, вибірці людей та речей і затриманні умовних правопорушників.

Наша бельгійська вівчарка Рекс з кінологом Миколою Головієм показали високі результати та зайняли 7-ме місце, з чим їх і вітаємо!

Одним з суддів чемпіонату був працівник нашого кінологічного центру Юрій Сава.

А координував поїздку керівник центру Андрій Таранович. Він розповідає: «Ще ніколи за історію існування нашого центру ми не виходили на такі лідерські позиції, а це все заслуга працівників та вихованців. Наполегливість, самовідданість, щоденна праця, максимум практики, а головне – любов до того, що робиш, завжди дає хороші результати».

«Ми обійшли великі міста. Не вистачило якихось кілька десятків балів, щоб потрапити у першу трійку. Але вже сьогодні ми ще більше і ефективніше тренуватимемось, аби показати ще кращі результати в подальшому», – розповів Андрій Таранович.