Головна Право Прокурор розповіла учням у Нововолинську про відповідальність за вчинення правопорушень

Прокурор розповіла учням у Нововолинську про відповідальність за вчинення правопорушень

2011

Розуміючи важливість правового виховання учнів та профілактики вчинення підлітками злочинів, волинські прокурори завжди знаходять час для зустрічей зі школярами.

Прокурор Нововолинського відділу Володимир-Волинської прокуратури Олена Левчук завітала до одинадцятикласників Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 із бесідою про відповідальність підлітків за вчинення правопорушень.

– Зважаючи на криміногенну обстановку в Нововолинську, ми намагаємося, насамперед, доступно розповісти підліткам не лише про відповідальність за вчинення злочинів, але і про те, як не допустити втягнення себе у злочинну діяльність, – зауважує Олена Левчук. – При цьому ми не заформалізовуємо спілкування і відверто відповідаємо на всі, навіть найнеочікуваніші запитання, бо насправді – краще доступно і зрозуміло розповісти дитині про наслідки якихось учинків і запобігти їм, ніж допустити, щоб вона вступила в конфлікт із законом. Так, сьогодні ми зачепили і таку болючу для деяких учнів тему булінгу й те, що за такі дії теж передбачена відповідальність і в Україні є випадки, коли карали тих, хто їх вчиняє.

І правоохоронці, і педагоги надають великого значення профілактичній роботі, спрямованій на запобігання вчиненню правопорушень школярами, адже поінформованість підвищує свідомість дітей та впливає на зменшення кількості злочинів у дитячому середовищі.

Комунікація між прокурорами і волинською молоддю триває, попереду – нові зустрічі в інших навчальних закладах області.

Пресслужба прокуратури області