Головна Право Через службову недбалість службовців Луцької міської ради в бюджет міста не надійшло...

Через службову недбалість службовців Луцької міської ради в бюджет міста не надійшло майже 480 тисяч гривень

1779

Розпочато розслідування службової недбалості службовців Луцької міської ради, через яку в бюджет міста не надійшло майже 480 тис. грн

Луцька місцева прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про службову недбалість службових осіб Луцької міської ради, через яку до місцевого бюджету не надійшло  майже 480 тис. грн., чим спричинено тяжкі наслідки територіальній громаді Луцька.

Про це повідомили у Прокуратурі Волині.

Вивчаючи питання правомірності використання земельних ділянок міської комунальної власності, прокурори з’ясували, що  у липні 2017 року міська рада передала в оренду двом суб’єктам господарювання земельну ділянку площею понад 1 га на вулиці Шевченка в обласному центрі для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Додатковою угодою у серпні 2018 року договір оренди землі припинено, земля повернута міській раді.

При цьому забудовники продовжують будувати будинок на цій землі, але кошти за її використання не сплачують.

Унаслідок цього до місцевого бюджету міста Луцька впродовж серпня 2018 – січня 2020 року не надійшли кошти в сумі майже 480 тис. грн.

За цим фактом розпочато досудове розслідування, за результатами якого діям посадовців буде надано правову оцінку.

До слова, згідно із санкцією ч. 2 ст. 367 КК України, службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Пресслужба прокуратури області