Головна Право Слідчі Волині завершили досудове розслідування щодо розкрадання експосадовцями шахти вугілля на 1800000...

Слідчі Волині завершили досудове розслідування щодо розкрадання експосадовцями шахти вугілля на 1800000 гривень

437

Нагадаємо, що оперативники управління стратегічних розслідувань в Волинській області спільно зі слідчими обласної поліції викрили злочинну схему незаконного збуту вугілля.  Організував її на той час керівник однієї з шахт. Його спільниками в оборудках були головний інженер та начальник технічного комплексу  шахти. Вугілля продавали та відвантажували, вказуючи у бухгалтерській документації неправдиві відомості щодо обсягів його видобутку та знижували показники зольності.

Упродовж січня-липня 2020 року за такою схемою посадовці незаконно продали понад 1200 тонн кам’яного вугілля на суму 1,8 млн грн.

Колишнім керівнику однієї з шахт Нововолинська, головному інженеру та начальнику технічного комплексу слідчі слідчого управління області  повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування завершили, кримінальне провадження з обвинувальним актом скерували до суду.

Сектор комунікації поліції Волинської області