Головна Право Система «Custody Records»: у Ківерцівській громаді відкрили оновлений відділок поліції

Система «Custody Records»: у Ківерцівській громаді відкрили оновлений відділок поліції

415

Відтепер у Ківерцівському міському відділку поліції № 1 функціонуватиму інноваційна система «Custody Records», яка передбачає електронну фіксацію дій, що відбуваються із затриманими особами.

Варто зазначити, що це вже сьомий підрозділ поліції, де працюватиме така система відеомоніторингу.

За дорученням голови облдержадміністрації, участь у відкриття оновленого поліцейського відділку взяла його заступниця Мирослава Якимчук.

До слова, «CustodyRecords» – система відеомоніторингу в підрозділах поліції. Неважливо, з яких причин ви там перебуваєте: на консультації, допиті чи вас затримали, кожен ваш крок та дії поліцейських чітко фіксуватимуться камерами відеоспостереження.

За словами начальника головного управління Національної поліції у Волинській області Юрія Крошка, проєкт вдалося реалізувати на умовах співфінансування з держбюджету та Ківерцівської громади.

Такого головний поліцейський області розповів, що цей проєкт набагато полегшує роботу поліцейських:

«Проєкт відеомоніторингу насамперед забезпечує захист прав як затриманих осіб, так і поліцейських. Відбувається повна відеофіксація усіх процедур, які відбуваються із затриманим у відділку поліції».

Працівники поліції продемонстрували присутнім весь етап затримання й допиту особи, яка, за легендою, вчинила правопорушення. Так, потрапляючи в підрозділ, особа має пройти інтерв’ювання з інспектором з дотримання прав людини, потому поспілкуватися із захисником та слідчим.

«Така робота поліції – повертає довіру громадян до правоохоронних органів, – переконана заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук. – Усі дії, як поліцейських, так і затриманих, записуються на відео. Що надалі може допомогти встановити істину та побачити, як усе відбувалося насправді».