Головна Право У соборі Святої Трійці відспівали армійців Василя Лісінчука та Костянтина Кіца

У соборі Святої Трійці відспівали армійців Василя Лісінчука та Костянтина Кіца

774

Сьогодні, 25 травня, Луцька громада попрощалася ще з двома Героями, котрі загинули у боях з російськими загарбниками на сході країни. Йдеться про Василя Ліснічука, 1991 року народження та Костянтина Кіца, 1974 року народження.

 
 
 
 
 

Відспівували воїнів у кафедральному соборі Святої Трійці. До молитви за упокій душ померлих разом із родиною, небайдужими лучанами та армійцями, доєдналися Луцький міський голова Ігор Поліщук, його заступник Ірина Чебелюк, представники влади області та окремі депутати міської ради.

 
 
 

У скорботному слові митрополит Луцький і Волинський Михаїл зазначив:” Нас покинули два Герої, два воїни, котрі не жаліючи себе, захищали народ України та її територію. Тому від болю стискаються наші серця, а патріотичні пориви стають ще сильнішими. Перед обличчям небезпеки маємо бути згуртованими, сильними, налаштованими на перемогу. Кажуть, Герої не вмирають! І це дійсно так. Доки ми їх пам’ятаємо, вони з нами!”

 
 
 

 

Коли процесія з трунами бійців вийшла з храму, на вулиці вже зібралося чимало лучан. Люди стали на коліна та зі сльозами на очах провели армійців в останню путь. Церемонія прощання з Героями у Луцьку завершилась виконанням гімну України.

 
 
 
 
 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)