Головна Право На Волині під час втечі контрабандист наїхав на поліцейського. Відео

На Волині під час втечі контрабандист наїхав на поліцейського. Відео

1745

Контрабандиста, який намагався втекти від правоохоронців, затримали у прикордонні Волинської області.

Правопорушення щодо можливого незаконного переміщення контрабандних сигарет викрили за допомогою інформації співробітників оперативних підрозділів Держприкордонслужби.

В ході спільних заходів  на околиці одного з населених пунктів Волинської області виявили транспортний засіб марки «Фольксваген». Водій  авто на вимогу співробітників Національної поліції не реагував, у зв’язку з чим екіпажем  поліцейських було здійснено переслідування автомобіля. Однак  зловмисник  не зупинявся та здійснив наїзд на співробітника Нацполіції.  В ході подальшого проведення оперативних дій правоохоронці затримали автомобіль.  За кермом іномарки був наш співвітчизник.

У транспортному засобі правоохоронці виявили  17 500 пачок сигарет з білоруськими акцизними марками. Тривають оперативні заходи та з’ясування обставин правопорушення.


(ВІДЕО) На Волині під час втечі контрабандист наїхав на поліцейського(ВІДЕО) На Волині під час втечі контрабандист наїхав на поліцейського(ВІДЕО) На Волині під час втечі контрабандист наїхав на поліцейського(ВІДЕО) На Волині під час втечі контрабандист наїхав на поліцейського