Головна Право Винуватці розбою на Волині таки відбуватимуть реальне покарання за ґратами

Винуватці розбою на Волині таки відбуватимуть реальне покарання за ґратами

1126

За наполегливої позиції прокурорів галузевого відділу Волинської обласної прокуратури двоє волинян, визнаних винуватими у вчиненому за попередньою змовою групою осіб розбої з проникненням у приміщення (ч.2 ст. 187 КК України), відбуватимуть реальне покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Слідство довело, що зранку 11 липня 2017 року молодики проникли у приміщення кредитної установи на вулиці сенаторки Левчанівської у Луцьку й, застосувавши сльозогінний газ та насильство до працівниці офісу, викрали із сейфу понад 19 тисяч гривень та відеореєстратор.

Вироком Луцького міськрайонного суду від 22 грудня 2017 року дії чоловіків перекваліфіковано на ч. 3 ст. 186 КК України – грабіж, із застосуванням насильства, що не є небезпечним для життя та здоров’я особи,  вчинений за попередньою змовою групою осіб з проникненням в приміщення,  та засуджено обох до п’яти років позбавлення волі зі встановленням трирічного іспитового строку.

Прокурори оскаржували це рішення і в апеляційному, і в касаційному порядку.

Двічі справа розглядалася у Верховному суді за касаційними скаргами прокуратури.

За результатами чергового апеляційного перегляду вироком Львівського апеляційного суду волинян визнано винуватими у розбійному нападі, вчиненому за попередньою змовою групою осіб з проникненням у приміщення (ч. 2 ст. 187 КК України) та призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі кожному.

Пресслужба обласної прокуратури