Головна Право Волинські поліцейські долучилися до відзначення Дня знань та провели перші уроки безпеки...

Волинські поліцейські долучилися до відзначення Дня знань та провели перші уроки безпеки в школах області

1029

Ювенальні поліцейські області взяли участь у святкових лінійках, приурочених початку навчального року, привітали дітей і вчителів із Днем знань.

У рамках акції «Відведи дитину до школи» 20 діток, які опинилися в складних життєвих обставинах, пішли до школи не тільки з батьками, а й з правоохоронцями. Поліцейські супроводжували їх до навчального закладу на службовому автомобілі, окрім цього, ювенали подарували школярикам канцелярське приладдя, яке допомагатиме їм у навчанні.

Також у деяких навчальних закладах області поліцейські вже провели перші уроки безпеки та заняття патріотичного спрямування. Під час занять правоохоронці розповіли дітям основні правила особистої безпеки та дорожнього руху й наголосили на важливості їх дотримання. Разом з дітками й обговорили різноманітні небезпечні ситуації, в які можна потрапити дорогою до школи чи додому, або перебуваючи без супроводу дорослих. Зазначимо, що до 10 вересня подібні уроки планують провести в усіх начальних закладах області.

Волинські поліцейські долучилися до відзначення Дня знань та провели перші уроки безпеки в школах областіВолинські поліцейські долучилися до відзначення Дня знань та провели перші уроки безпеки в школах областіВолинські поліцейські долучилися до відзначення Дня знань та провели перші уроки безпеки в школах областіЗичимо у новому навчальному році оптимізму, натхнення, завзяття для школярів й студентів, батькам бажаємо зберігати спокій та запасатися терпінням.

Волинські поліцейські долучилися до відзначення Дня знань та провели перші уроки безпеки в школах областіВолинські поліцейські долучилися до відзначення Дня знань та провели перші уроки безпеки в школах областіВолинські поліцейські долучилися до відзначення Дня знань та провели перші уроки безпеки в школах області

Сектор комунікації поліції Волинської області

Джерело