Головна Право Волинські поліцейські завершили досудове розслідування у справі щодо одержання неправомірної вигоди головою...

Волинські поліцейські завершили досудове розслідування у справі щодо одержання неправомірної вигоди головою лікарської комісії

2000

Слідчі детективи Головного управління Національної поліції у Волинській області завершили досудове розслідування кримінального провадження за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди  головою лікарської консультативної комісії однієї із районних лікарень області. Йдеться про скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом скеровано до суду. 

Нагадаємо, 24 вересня, слідчі детективи Головного управління Національної поліції  у Волинській області спільно із співробітниками Служби безпеки України за процесуального керівництва обласної прокуратури викрили у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у розмірі 5,5 тис.  грн.  голову лікарської консультативної комісії однієї із районних лікарень області.

Слідчі оголосили жінці про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Йдеться про вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Санкція статті визначає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти  до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з  конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією. Досудове слідство триває.

Сектор комунікації поліції Волинської області