Головна Право Волинські поліцейські хвилиною мовчання вшанували полеглих під час агресії російської федерації проти...

Волинські поліцейські хвилиною мовчання вшанували полеглих під час агресії російської федерації проти України

1163

Відповідно до Указу Президента України, з метою вшанування світлої пам’яті, громадської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, котрі загинули під час протистояння російським окупантам, в Україні започатковано проведення щоденної загальнонаціональної хвилини мовчання.

Сьогодні, о 9 ранку, керівництво та особовий склад Головного управління Національної поліції у Волинській області згадали всіх, хто віддав своє життя у війні з росією, – військових та цивільних, дорослих та дітей, українців та іноземців.

У вступному слові очільник поліції Волині Юрій Крошко сказав, що відсьогодні в управлінні таке вшанування за участі усіх працівників, хто не задіяний до патрулювання, буде проводитись щоденно.

Він також відзначив велику кількість присутніх і подякував, що жоден поліцейський у такі складні часи не виявив бажання звільнитися, виїхати за кордон, піти на лікарняний тощо.

«Дякую, що ви гідно 24/7 захищаєте нашу країну й виконуєте усі поставлені завдання задля спокою кожного волинянина», – звернувся до співробітників Юрій Крошко.

Пам’ятаємо про полеглих, шануємо подвиг героїв і робимо все для перемоги…