Головна Право У Ковельському районі поліцейські оперативно встановили зловмисника, який здійснив незаконну порубку лісу

У Ковельському районі поліцейські оперативно встановили зловмисника, який здійснив незаконну порубку лісу

1014

Деревину правоохоронці вилучили та передали на відповідальне зберігання. Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР.

Про незаконну порубку дерев в Підрізькому лісництві до поліції повідомив співробітник Ковельського спеціалізованого лісогосподарського акціонерного товариства. Чоловік розповів, що виявив 12 пеньків дерева породи вільха на одній із ділянок лісу, що завдало майже 90 тисяч збитків товариству.

Завдяки злагодженим та ретельним діям поліцейських офіцерів громади та дільничних Ковельського районного управління поліції причетного до незаконної порубки оперативно встановили. Поліцейські з’ясували, що злодіяння вчинив днем раніше 26-річний мешканець села Підріжжя. У чоловіка поліцейські виявили 7 кубів вільхових дров. Деревину вилучено та передано на відповідальне зберігання до Підрізького лісництва.

Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 246 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконну порубку дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників, що заподіяли істотну шкоду.

Сектор комунікації поліції Волинської області