Головна Право У Нововолинську двох школярок судитимуть за хуліганство, а одну з них –...

У Нововолинську двох школярок судитимуть за хуліганство, а одну з них – за грабіж

1750

Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури затвердив та скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 15-річною та 16-річною юнками хуліганства та вчинення старшою з них грабежу й умисного пошкодження офіційного документа. Про це Шацькому краю стало відомо у Прокуратурі Волинської області

Після опівночі 21 серпня 2019 року дівчата прийшли у квартиру 25-річної мешканки Нововолинська, поперекидали там речі, побили й облили алкогольним напоєм господиню.

Візит неочікуваних гостей був спричинений ревнощами – старша з юнок приревнувала до потерпілої свого кавалера. Вона ж після побиття відібрала у жінки мобільний телефон та гроші – 1 тисячу гривень та 50 євро й порвала її закордонний паспорт.

Обох дівчат обвинувачують у вчиненні хуліганства, а старшу – ще й у вчиненні грабежу та умисному пошкодженні офіційного документа. Подальшу їхню долю вирішуватиме суд.

Зауважимо, що за скоєння таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання аж до 4 років позбавлення волі.

Пресслужба прокуратури області