Головна Право У сервісному центрі в Луцькому районі експерти виявили сумнівний автомобіль

У сервісному центрі в Луцькому районі експерти виявили сумнівний автомобіль

1222

За фактом підробки номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу триває перевірка. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 290 Кримінального кодексу України.

Учора, 2 лютого, під час переоформлення у сервісному центрі МВС у селі Струмівка  автомобіля Audi 100, належного 28-річному жителю Луцького району, експерти виявили ознаки підробки номерів агрегатів транспортного засобу. Зокрема, під час огляду легковика експерт Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України помітив, що маркувальне позначення двигуна піддавалося змінам.

Транспортний засіб вилучили.

За цим фактом слідчі відомості внесуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 290 Кримінального кодексу України. Йдеться про знищення, підробку або заміну номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу. Триває слідство.

Цього ж дня у Камені-Каширському за порушення правил безпеки дорожнього руху співробітники поліції зупинили автомобіль Opel Zafira,  під керуванням 31-річного місцевого жителя.

Під час перевірки документів правоохоронці виявили, що посвідчення водія має ознаки підробки.

Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Триває перевірка.

Сектор комунікації поліції Волинської області