Головна Право У територіальних підрозділах ГУНП діятимуть мобільні групи із протидії домашньому насильству 

У територіальних підрозділах ГУНП діятимуть мобільні групи із протидії домашньому насильству 

1282

У зв’язку із цим у Володимир-Волинському райвідділі та Ковельському райуправлінні поліції провели навчання для особового складу майбутніх профільних секторів. 

Про важливість реагування на випадки домашнього насильства говорив заступник начальника ГУНП у Волинській області Сергій Козак.

Заступник начальника Луцького районного управління поліції Юрій Сидорук розповів, що поліцейські нестимуть службу на службовому автомобілі з відповідним маркуванням, сектор формуватиметься з числа дільничних, патрульних та ювенальних поліцейських, які пройшли додаткову підготовку та навчання щодо протидії домашньому насильству.

У територіальних підрозділах ГУНП діятимуть мобільні групи із протидії домашньому насильству 

Начальник сектору взаємодії з громадами Роман Богдан розказав правоохоронцям, що вони мають повноваження вживати відповідні заходи щодо кривдників, зокрема складати протоколи про адміністративне правопорушення, ставити їх на превентивні обліки поліції, виносити термінові заборонні приписи тощо.

У територіальних підрозділах ГУНП діятимуть мобільні групи із протидії домашньому насильству «Своєчасне реагування на факти вчинення домашнього насильства – головна функція новостворених мобільних груп. Наразі поліція активно проводить превентивну роботу в напрямку протидії домашньому насильству, але, на жаль, випадки насильства в сім’ї трапляються. Тому потрібно радити людям не замовчувати такі факти та терміново звертатись до поліції, до підрозділів надання вторинної юридичної допомоги та в соціальні служби», – розказав інспектор Олександр Таровський.

Сектор комунікації поліції Волинської області