Головна Право У волинянина вилучено незаконну деревину. Фото

У волинянина вилучено незаконну деревину. Фото

1666

За процесуального керівництва Ківерцівського відділу Маневицької місцевої прокуратури працівниками поліції в рамках досудового розслідування кримінального провадження про незаконну порубку лісу у п’ятницю, 31 січня 2020 року, проведено обшук у домоволодінні в селищі Цумань.

Про це повідомили у Прокуратурі Волині.

У ході обшуку виявлено та вилучено 31 колоду дуба без документів та бирок.

Тим часом працівники Цуманського лісового господарства раніше цього дня виявили на території незаконну порубку та крадіжку дубів, якою державі заподіяно збитків на понад 60 тис. грн.

За цим фактом Ківерцівський відділ поліції здійснює досудове розслідування. І чи причетний до незаконної порубки дубів господар помешкання, на території якого зберігалася деревина без документів про походження – з’ясує слідство.

Правоохоронці вживають вичерпних заходів задля встановлення усіх осіб, причетних до незаконних порубок лісу, та притягнення їх до відповідальності.

Довідково: санкцією ч.4 ст. 246 КК України за незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу, що заподіяли тяжкі наслідки, передбачено покарання від п’яти до семи років позбавлення волі.