Головна Право У Володимирі-Волинському правоохоронці викрили підпільний гральний клуб

У Володимирі-Волинському правоохоронці викрили підпільний гральний клуб

1101

Заклад працював для «своїх людей». Потрапити туди можна було лише після проходження ідентифікації через систему відеонагляду.

Сьогодні, 8 січня, співробітники управління стратегічних розслідувань у Волинській області Нацполіції разом з поліцейськими ГУНП у Волинській області викрили гральний заклад, що незаконно функціонував у Володимирі-Волинському. Організатори підпільного клубу надавали своїм відвідувачам доступ до віртуальних казино за умови сплати гравцями певного грошового внеску.

Під час проведення процесуальних заходів слідчі Володимир-Волинського відділу поліції у приміщенні закладу виявили та вилучили: 11 системних блоків, за допомогою яких надавався доступ до інтернету, грошові кошти у сумі 15 800 грн, отримані від незаконної діяльності, флешнакопичувачі, систему відеонагляду, комплектуючі для комп’ютерної техніки, мобільний телефон та чорнові записи адміністратора.

У Володимирі-Волинському правоохоронці викрили підпільний гральний клубСлідчі дії тривають. Нині вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 203-2 (Незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють всіх причетних до організації підпільного грального клубу.

Сектор комунікації поліції Волинської області

(за матеріалами УСР у Волинській області)