Головна Право З амфетаміном, канабісом і Альфа-PVP: правоохоронці Волині затримали закладчика наркотиків

З амфетаміном, канабісом і Альфа-PVP: правоохоронці Волині затримали закладчика наркотиків

999

Зловмисник затриманий у порядку статті 208 КПК України і перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому вже оголошена підозра за ст. 307 Кримінального кодексу України.

22-річного молодика затримали 23 жовтня в обласному центрі співробітники Луцького управління поліції та управління боротьби з наркозлочинністю.

При ньому були десятки закладок психотропних речовин Альфа-PVP та амфетаміну, а також наркотичний засіб канабіс. Вартість речовин за цінами «чорного ринку» – понад 10 тисяч гривень. Усе це вилучили і направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Поліцейські встановили, що затриманий забезпечував діяльність телеграм-каналу, виконуючи роль закладчика. Зловмисник фасував, пакував і збував наркотики та психотропи потенційним «клієнтам» шляхом закладок у певних місцях.

З амфетаміном, канабісом і Альфа-PVP: правоохоронці затримали закладчика наркотиківПравоохоронці вилучили речові докази, які свідчать про це, а саме, мобільний телефон зі сфотографованими місцями закладок та банківську картку, на яку надходили розрахунки за смертельно небезпечні речовини.

З амфетаміном, канабісом і Альфа-PVP: правоохоронці затримали закладчика наркотиківВстановлено, що за 6 місяців забезпечення функціонування телеграм-каналу зловмисник розклав понад півтори тисячі закладок. Нині цю злочинну діяльність поліцейські припинили.

Наркорозповсюджувач затриманий, йому оголошена підозра за ч. 2 ст. 307 КК України: ці злодіяння караються позбавленням волі від 6 до 10 років.

Сектор комунікації поліції Волинської області

Джерело