Головна Право Зброю, понад тисячу набоїв та боєприпаси вилучили у жителя Ківерцівського району

Зброю, понад тисячу набоїв та боєприпаси вилучили у жителя Ківерцівського району

477

Карабін з оптичним прицілом, 1072 набоїв різних калібрів та боєприпаси Першої та Другої світових воєн виявили правоохоронці під час санкціонованого обшуку у жителя Ківерцівського району. 

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України працівники сектору кримінальної поліції Ківерцівського відділу поліції у суботу, 31 жовтня, провели обшуки за місцем проживання фігуранта справи – 53-річного жителя одного з сіл району.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили карабін з оптичним прицілом невстановленого калібру з явними ознаками переробки, 147 набоїв калібру 7.62 мм, 925 набоїв невідомого калібру та боєприпаси Першої та Другої світових воєн.

Зброю, понад тисячу набоїв та боєприпаси вилучили у жителя Ківерцівського районуЗброю, понад тисячу набоїв та боєприпаси вилучили у жителя Ківерцівського районуЗброю, понад тисячу набоїв та боєприпаси вилучили у жителя Ківерцівського районуЗброю, понад тисячу набоїв та боєприпаси вилучили у жителя Ківерцівського районуЗброю, понад тисячу набоїв та боєприпаси вилучили у жителя Ківерцівського районуЗброю, понад тисячу набоїв та боєприпаси вилучили у жителя Ківерцівського районуВилучене направили на відповідні експертизи, відомості – долучили до справи.

До слова, декілька тижнів тому цього чоловіка за підозрою у браконьєрстві переслідували активісти однієї з громадських організацій, тоді громадянин погрожував підірвати гранату. Як з’ясувалося нині, волинянин за місцем проживання зберігає цілий арсенал зброї.

Сектор комунікації поліції Волинської області