Головна Політика Атовці висловили прохання виключити Олександра Волянюка зі складу Громадської ради при ОДА

Атовці висловили прохання виключити Олександра Волянюка зі складу Громадської ради при ОДА

2565

Питання доцільності перебування Олександра Волянюка у складі Громадської ради при ОДА порушили атовці перед головою облдержадміністрації Олександром Савченком 11 травня 2018 року. Зокрема громадські активісти та учасники АТО прийшли із підписаним зверненням, де виклали своє прохання.

– Звернути увагу на перебування у складі делегації Олександра Волянюка – голови Громадської ради при ОДА Волинської області. На нашу думку, поїздка цього громадянина у ворожу країну на офіційні заходи, організовані владою РФ, легітимність якої Україна ставить під сумнів через вибори у Криму є викликом та суперечить здоровому глузду, етиці і принципам моралі. Вважаємо, що своєю поїздкою він позбавив себе права обіймати посаду у структурі, яка створена після Революції гідності і позбавив себе права представляти інтереси громадськості.
Тому ми висловлюємо вам прохання розглянути питання доцільності перебування Олександра Волянюка у складі Громадської ради при ОДА. Вважаємо, що серед волинських громадських акивістів знайдеться достойніша особа для такого роду діяльності, – зазначено у листі, який передали керівнику виконавчої гілки влади в області у руки.

Своєю чергою Олександр Савченко повідомив, що як тільки дізнався про це, то прийняв відповідні міри.

– Те, що Волянюк ніколи в житті не буде у керівних органах, навіть громадського статусу як при громадській раді, то я вже прийняв це рішення. Уже всі офіційні листи я направив усім нашим правоохоронним органам, – відзначив Олександр Ілліч.

Також голова облдержадміністрації подякував за активну громадянську позицію. Та запевнив, що наразі працюватимуть, аби в Громадську раду потрапили дійсно достойні люди.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.