Головна Політика Бюджетна комісія міста Володимира погодила виділення коштів на облаштування укриттів та харчування...

Бюджетна комісія міста Володимира погодила виділення коштів на облаштування укриттів та харчування військових

1529

6 липня у залі засідань Володимирської міської ради відбулось засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, на якій розглянули три питання порядку денного.

Першою про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 01.10 2021 року №10/4 «Про затвердження програми матеріально-технічного забезпечення військових частин Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки і мобілізації в громаді 2021-2025 роки» (зі змінами) поінформувала головний спеціаліст відділу питань правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій Ольга Хлопенюк. Вона зазначила, що зміни до програми вносяться у зв’язку зі зміною головного розпорядника коштів, який набув статусу юридичної особи.

Щодо змін та доповнень до Програми підтримки та розвитку надання вторинної медичної допомоги міста на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 20.09 2019 №34/7 поінформувала виконувач обов’язки керівника відділу охорони здоров’я Олена Ткачук.  Вона повідомила, що спостерігається тенденція щодо збільшення кількості перебування на лікуванні військових. Тож за попередніми підрахунками є потреба у виділенні додаткових коштів у сумі 1 178 635 гривень.

Про внесення змін до бюджету громади поінформувала начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицька. Зокрема, з обласного бюджету надійшла субвенція в сумі 100 тисяч гривень, яка буде виплачені, як надання матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Володимира Пукалюка. Щодо доходів бюджету – тут відбулося збільшення на 8 831 893 гривень, серед видатків –  (у відповідь на запити управління соціальної політики) пропонується виділити 18 тисяч гривень на відзначення жінок, яким присвоєно звання «Мати-героїня»,20-ти тисяч гривень – на відзначення громадян, яким присвоєне звання «Почесний громадянин міста Володимира», 566 417 гривень – додаткові асигнування у зв’язку зі збільшенням виплат фізичним особам, які надають соціальні послуги відповідній категорії населення  та на харчування військовослужбовців, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в ТМО – 1 178 635 гривен.

Також запропоновано виділити кошти в сумі 1 471 456 гривень управлінню з гуманітарних питань на поточні ремонти споруд цивільного захисту (укриття) закладів дошкільної освіти сіл Заріччя та Суходоли та на встановлення пожежної сигналізації у підвальних приміщеннях ЗДО №2 та ЗДО №7.  На ремонтні роботи в укриттях ЗОШ № 2, ЗОШ № 3-ліцей, ЗОШ №5 та ЗОШ с. Ласків пропонується виділити 4 295 448 гривень, для закладів позашкільної освіти – 608 185 гривень та на облаштування укриттів дитячої художньої та музичної шкіл – 673 752 гривень.