Головна Політика Будівельна готовність стадіону «Локомотив» у Ковелі – 100%

Будівельна готовність стадіону «Локомотив» у Ковелі – 100%

1305

Футбольне поле, бігові доріжки, трибуни, підтрибунні приміщення, благоустрій території – усе це вже має стадіон «Локомотив» у Ковелі. Його будівельна готовність – 100%. Наразі тут облаштовують легкоатлетичні майданчики та невдовзі встановлять тренажери й електронне табло.

Зокрема реконструкція стадіону проходила в три етапи. В рамках першого – будівельники відремонтували підтрибунні приміщення та будівлю, де розташований культурний центр, а у рамках другого – облаштували благоустрій території.

Третій етап – це будівництво футбольного поля, бігових доріжок, секторів для штовхання ядра, легкоатлетичних стрибків, метання диска, молота і списа, тренажерів, встановлення дренажної та водовідводної системи й електронного табло. Саме цей етап робіт профінансований із державного бюджету у сумі 20 млн гривень в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Окрім того, спортивний об’єкт відповідає сучасним вимогам безбар’єрності та інклюзивності. Зокрема стадіон оснащений пандусами.

Зовсім скоро ковельський «Локомотив» на своїй арені прийматиме спортсменів та глядачів під час культурних й спортивних заходів міжнародного рівня. А наразі ознайомитися детальніше із виконаними роботами можна із фото.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації