Головна Політика Члени виконавчого комітету внесли зміни до бюджету Луцької територіальної громади

Члени виконавчого комітету внесли зміни до бюджету Луцької територіальної громади

657

Розпочинаючи позачергове засідання виконавчого комітету Луцької міської ради, міський голова Ігор Поліщук подякував енергетикам, працівникам ПрАТ“Волиньобленерго” та НЕК “Укренерго”, які вже третю добу працюють, ліквідовуючи наслідки ракетних ударів.

“Багато людей запитують, чому немає детальної інформації щодо ліквідації ракетного обстрілу, який був у суботу. З міркувань безпеки не можемо публікувати усю інформацію, яку маємо. Необхідно поставитися до цього з розумінням. На сьогодні саме безпека є на першому місці. Внаслідок ракетного обстрілу постраждав працівник, який був на цьому енергетичному об’єкті. Він отримав опіки та перебуває в лікарні. Постраждало 12 приватних будинків, у семи з них пошкоджено дах, ще є кілька гаражів. Наші працівники в суботу виїхали на місце події. Всі ті пошкодження, що були критичні, уже, фактично, зробили, замовили вікна, почали ремонтувати дахи”,- повідомив міський голова.

 
 
 

Ігор Поліщук наголосив, що одним з основних моментів внесення змін до бюджету міської територіальної громади є виділення грошей на придбання військової форми та зимового взуття для наших захисників. Міська рада спільно з  Фондом Ігоря Палиці “Тільки разом” реалізовує проєкт з придбання 5 тисяч комплектів зимової форми та 5 тисяч пар взуття для військовослужбовців, які виконують завдання з охорони України від агресора.

“Ми виділяємо 17 000 000 грн на форму та 6 500 000 грн на закупівлю зимового взуття. Таку ж суму виділяє і Фонд Ігоря Палиці. Сьогодні, на превеликий жаль, є така потреба, адже наші військові у зимовий період мають почувати себе хоча б мінімально комфортно. Ми будемо купувати форму у нашого місцевого виробника (“Едельвіка”) і взуття у виробників, які працюють у місті, щоб підтримати їх, щоб люди мали робочі місця і податки йшли до нашого бюджету”,- зазначив Ігор Поліщук.

 
 
 
 

Голова правління Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” Катерина Шкльода розповіла, що форма складається з трьох елементів (куртка, штани, утеплена кофта і теплі берці).

“Форма відповідає усім стандартам Збройних сил України. Ми сподіваємося, що цей вклад буде важливим у нашу Перемогу. Бо ми сьогодні – люди, які знаходяться в тилу, повинні подбати про наших захисників, які оберігають нашу країну”, – підсумувала Катерина Шкльода.

 
 
 
 
 
 
 
 

Міський голова Ігор Поліщук зазначив, що з питання розподілу цієї форми є співпраця безпосередньо з Генштабом.

“Генштаб отримає цю форму, і ми будемо уже тоді разом визначати, на яку частину скільки форм передати. Наголошую, що це будуть військові частини, де служать найбільше лучан, найбільше волинян”- акцентував міський голова.

 

Також члени виконавчого комітету передбачили 1 000 000 грн на ремонтні роботи тих будинків, що постраждали від ракетних обстрілів.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)