Головна Політика Члени виконавчого комітету заслухали звіт про роботу “Луцьксвітло” за 9 місяців поточного...

Члени виконавчого комітету заслухали звіт про роботу “Луцьксвітло” за 9 місяців поточного року

637

Звіт про роботу комунального підприємства «Луцьке електротехнічне підприємство – Луцьксвітло» за 9 місяців поточного року заслуховували сьогодні під час засідання виконавчого комітету міської ради.

Як зазначив директор підприємства Валерій Мазін, пріоритетним напрямком роботи КП «Луцьксвітло» є утримання вуличного освітлення Луцької міської територіальної громади. Як об’єкт благоустрою — включає зовнішні електромережі, обладнання диспетчерського зв’язку, автоматику і телемеханіку, світильники всіх типів, прожекторні установки, виконавчі пункти та пункти повторного включення, опори всіх типів, кабельні електромережі, освітлювальну арматуру.

Другим важливим напрямком роботи є утримання світлофорних об’єктів в кількості 51 шт.

Так, за словами Валерія Мазіна, з метою якісного та ощадливого освітлення вулиць громади протягом 9 місяців 2023 року було встановлено та замінено 100 світильників та 655 ламп на енергозберігаючі.

Для забезпечення належної роботи підприємство має виробничу базу: 11 одиниць автовишок, автокран, бурову машину та іншу спеціальну техніку. “Проте, частина цієї техніки застаріла, постійно потребує значних капіталовкладень для підтримання у справному стані. Більшість автовишок відпрацювали свій термін служби і вимагають додаткових значних затрат на їх утримання. Найновіші — 2008 року”, – зауважив Валерій Мазін.

Для забезпечення безперебійної та якісної роботи мереж зовнішнього освітлення планується підвищення експлуатаційних якостей мереж вуличного освітлення. Зокрема, у поточних планах — заміна неізольованого проводу на ізольований на повітряних лініях мереж зовнішнього освітлення; заміна ламп у світильниках на енергозберігаючі; фарбування металевих опор та кронштейнів; ремонт шаф управління; заміна кабельних коробок; модернізація морально та фізично застарілого обладнання.

Для зменшення кількості об’їздів та витрат на паливно-мастильні матеріали, заплановано встановлення приладів дистанційного контролю за станом мережі освітлення. Збільшення шаф керування зовнішнім освітленням, обладнаних терміналами системи управління та контролю об’єктами міського освітлення, що дасть змогу більш раціонально та ефективно розподілити навантаження та мінімізувати споживання електричної енергії системою зовнішнього освітлення в денний період часу.

Також планується — реконструкція, будівництво об’єктів зовнішнього освітлення для забезпечення максимального освітлення житлових районів, парків та інших територій громади.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)