Головна Політика Делегація з Луцька відвідала Польщу на запрошення партнерів фундації Cor Ignis

Делегація з Луцька відвідала Польщу на запрошення партнерів фундації Cor Ignis

877

Заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, директор юридичного департаменту Наталія Юрченко та начальник управління соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді Ліна Галан відвідали місто Пйотрикув Трибунальський ( Республіка Польща) на запрошення партнерів фундації Cor Ignis.

 

Впродовж липня – серпня діти захисників України, з родин загиблих військовослужбовців, з сімей ВПО за фінансової підтримки Gor Ignis таборували в рекреаційному комплексі Сулейов.

На міжнародній конференції, яка відбулася в міському муніципалітеті, підбили підсумки та узгодили подальшу співпрацю.

Заступник Луцького міського голови вручила нагороди волонтерам та активним членам фундації, Почесну грамоту Луцького міського голови Якубу Червінському і медаль «За гідність та патріотизм» Луцької міської організації «Спілка воїнів АТО Волині».

 
 
 
 
 

Підписали меморандум про співпрацю з управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

 

Також наша делегація започаткувала традицію висадки алеї калини в Powiat Рiotrkowski.

 

У навчальному закладі, де здобувають фах лісівників, ветеринарів, біологів та захисників, висадили кущі калини. Заклад уже має традицію – щороку висаджувати дуби, як символи нового навчального року. Тож тепер з’явилася ще одна.

 
 
 

З початку повномасштабної війни в Україні саме цей заклад створив великий і потужний гуманітарний хаб, який надавав допомогу українцям, які приїхали в Республіку Польща рятувати своїх дітей від війни.

Гуманітарний хаб передавав допомогу і в Україну, в тому числі в управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Фундація Cor Ignis передала важливий та цінний подарунок MAVIC AIR для військових, які захищають кордони України на Сході