Головна Політика Делегація з Луцька з робочим візитом відвідала Литовську Республіку

Делегація з Луцька з робочим візитом відвідала Литовську Республіку

1040

Делегація нашого міста на чолі з заступником міського голови Іриною Чебелюк 29-30 травня цього року з робочим візитом відвідала партнерів у Литовській Республіці. До складу офіційної делегації увійшли: директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів, в.о. начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Анна Вінцюк, вчителі музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена Богдан Олена та Беляєва Світлана.

В межах візиту відбулась робоча зустріч делегації із заступником мера міста Вільнюс Едітою Тамошюнайте та третім секретарем Посольства України в Литовській Республіці Оленою Кузьменчук в адміністрації міста Вільнюс. Сторони обговорили можливості налагодження співпраці між містами Луцьк і Вільнюс, зокрема у галузях культури та надання гуманітарної допомоги, пропрацювали ідеї спільних майбутніх проєктів між музичною школою імені Бронюса Йонушаса у Вільнюсі та музичною школою імені Фридерика Шопена у Луцьку, які розвивають активну співпрацю.

 

Також делегація Луцької міської ради із дружнім візитом відвідала партнерське місто Каунас, яке одним із перших простягнуло руку допомоги в складний час війни та передало місту Луцьк 6 автобусів, наповнених гуманітарною допомогою. Мер міста Каунас Вісвальдас Матійошайтіс висловив співпереживання та солідарність з українським народом у боротьбі з російським агресором і запевнив у подальшій підтримці нашого міста. Ірина Чебелюк передала меру міста Каунас Подяку Луцького міського голови Ігоря Поліщука за активну співпрацю та вагому підтримку Луцької міської територіальної громади. Сторони домовились працювати в напрямку поглиблення партнерських відносин як під час війни, так і по її завершенню.

 

У межах візиту делегація відвідала урочистості з нагоди відзначення 55-ї річниці музичної школи імені Бронюса Йонушаса міста Вільнюс. Захід став гарною нагодою для представників музичних шкіл обговорити майбутні проєкти, спрямовані на підтримку талановитих дітей та молоді. Заступник міського голови Ірина Чебелюк привітала музичну школу зі знаковою подією та передала литовцям вітання та слова вдячності від Луцька, Волинського краю, усіх українців за підтримку та допомогу, яку отримуємо від Литовської Республіки на різних рівнях.

 

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності