Головна Політика Депутати надали згоду на безоплатне прийняття стадіону з комплексом споруд у власність...

Депутати надали згоду на безоплатне прийняття стадіону з комплексом споруд у власність Луцької міської територіальної громади

790

Таке рішення прийняли депутати під час сьогоднішнього засідання 34-ї сесії міської ради.

Мова йде про безоплатне прийняття у власність Луцької міської територіальної громади стадіону з комплексом споруд, що знаходиться за адресою: пр-т Перемоги, 7а у місті Луцьку.

Міський голова Ігор Поліщук наголосив, що це важливий крок, адже перебування стадіону в комунальній власності дає можливість залучати для його реконструкції та подальшого розвитку кошти міжнародних організацій та державного бюджету. А це – формування позитивного іміджу міста, інвестиції в економіку громади і її розвиток.

До того ж Федерація з легкої атлетики України зверталася до міського голови, аби порушити це питання. Зважаючи на це, Луцьк має шанси стати легкоатлетичною столицею України, бо й минулі роки «Авангард» неодноразово приймав всеукраїнські та міжнародні першості з цього виду спорту.

За словами міського голови Ігоря Поліщука, у планах — створення комунального підприємства, тому що стадіон — це великий комплекс господарських споруд, велика земельна ділянка, яка потребує догляду. “Попередньо мав зустріч з віце-президентом Федерацією легкої атлетики України Володимиром Рудюком, весною до нас завітає голова Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) Себастьян Коу, він зацікавлений, аби в нашому місті відбувався чемпіонат з легкої атлетики”, – наголосив він.

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)