Головна Політика Депутати відправили на доопрацювання проект внесення змін до програми розвитку фізкультури на...

Депутати відправили на доопрацювання проект внесення змін до програми розвитку фізкультури на Волині

7576

Постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму на своєму засіданні розглянула проект рішення Про зміни до Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.

За інформацією начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Ігоря Дмитришина, пропонується додати до вже затвердженої програми  низку заходів для розвитку спортивної інфраструктури в області та забезпечення дотримання протидопінгових правил.

Депутати відправили на доопрацювання проект внесення змін до програми розвитку фізкультури

В ході обговорення проекту депута Михайло Скопюк запитав, чому в заходах програми не передбачено ремонт спортивного майданчика зі штучним покриттям у смт Локачі.

Депутати відправили на доопрацювання проект внесення змін до програми розвитку фізкультури

Ігор Дмитришин відповів, що влада селеща не подавала пропозицій щодо потреб у такому ремонті. Зауважимо, що повний перелік спортивних об’єктів, які планується будувати чи реконструювати у найближчі два роки можна побачити в додатку до проекту рішення.

За пропозицією начальника відділу з питань гуманітарної та соціально-культурної сфери виконавчого апарату ради Галини Карнаухової депутати підтримали клопотання регіонального відділення НОК про виділення 300 тис. грн на проведення спортивно-масової навчальної роботи та передбачити ці видатки в програмі окремо від видатків на спортивні федерації.

ОДА запропоновано врахувати всі пропозиції до проекту рішення, підтримані на засіданні профільної комісії, та доопрацювати проект. Депутати мають намір зібратися на ще одне засідання напередодні сесії, де повторно повернуться до цього питання внесення змін до програми розвитку фізкультури.

Депутати  також заслухали інформацію про проект Плану заходів на виконання у 2019 році Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту та підтримали його.