Головна Політика До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг Володимир-Волинської міської територіальної громади

До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг Володимир-Волинської міської територіальної громади

765

За інформацією управління соціальної політики Володимирської міської ради, 16 вересня 2022 року Постановою №1041 внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій. Відповідно до цієї постанови повноваження із призначення та виплати житлових субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги від міських (міст обласного значення) та районних органів соцзахисту передаються до органів Пенсійного фонду України, а саме органи Пенсійного фонду України.

З 01 жовтня 2022 року забезпечують виплату житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. З 01 грудня 2022 року забезпечують призначення та виплату житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.`
Це не матиме жодного впливу на отримувачів пільг та житлових субсидій, які не змінювали місце проживання. Звертаємо увагу, що прийом документів від громадян для призначення пільг та житлових субсидій залишається за Управлінням «Центр надання адміністративних послуг»!
Також документи можна надіслати поштою, через вебсайт Мінсоцполітики, через Портал Дія. Процес нарахування та виплати пільг та житлових субсидій буде відбуватися автоматично, із забезпеченням захисту персональних даних отримувачів субсидій, зокрема, від агресора.