Головна Політика До Володимира завітала делегація з Кентшинського повіту

До Володимира завітала делегація з Кентшинського повіту

625

Протягом двох днів, 12 та  13 січня, у Володимирі перебувала делегація з Кентшинського повіту, з яким нашу громаду пов’язують уже майже двадцятирічні партнерські відносини.

У межах візиту польських партнерів у Володимирській міській раді відбулась зустріч старости  Кентшинського повіту Міхала Кохановскі та його колег Артура Анджеєвскі , Матеуша Лаховскі , Ольги Ванаго, Ярослава Подгурскі з першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком, заступником міського голови Андрієм Гудимом та начальником відділу міжнародної діяльності та туризму Катериною Підгурець.

Ярослав Матвійчук подякував гостям, які в непростий для України час приїхали до нашого міста та вчергове надали свою підтримку, привізши гуманітарну допомогу – 30 розкладних ліжок, якими планують облаштувати укриття в дитячих садочках, солодощі та іграшки для вихованців дошкільних навчальних закладів громади, дітей, які перебувають на лікуванні у стаціонарі ТМО, а також речі, що необхідні речі для військових.

У ході зустрічі з представниками  Кентшинського повіту обговорено низку питань життєдіяльності громади під час воєнного стану. Партнерів особливо цікавило, як місцеве самоврядування справляється в умовах війни, адже Кентшин також нині відчуває певну напругу через сусідство з Калінінградською областю та Білорусією, з якими нині закриті кордони. Обговорили і напрямки подальшої співпраці, зокрема щодо обміну досвідом у сфері культури.

Окрім цього, під час дводенного візиту делегати  навідалися у ЗДО №7, Володимирське ТМО, дитячу художню школу ім. М. Рокицького, туристично-інформаційний центр, педагогічний фаховий коледж, відвідали творчу майстерню Анатолія Бойка, а також мали можливість послухати колядки та щедрівки у виконанні творчих колективів громади.