Головна Політика Ефективні управлінські рішення: на Волині планують запустити «Аналітичний портал»

Ефективні управлінські рішення: на Волині планують запустити «Аналітичний портал»

583

В області триває робота над запуском «Аналітичного порталу Волині».

Це інтелектуальна система аналізу даних, що допомагає приймати швидкі та ефективні управлінські рішення. Тож учора, 16 листопада 2023 року, в межах реалізації проєкту відбулося навчання для представників структурних підрозділів Волинської облдержадміністрації та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Учасників заходу привітала заступниця голови ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Вікторія Левчук.

Насамперед, посадовиця подякувала представникам проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за тісну співпрацю та підтримку. Так, у тергромадах області вже вдалося реалізувати чимало важливих програм та цікавих ідей.

«Ми третя область, яка запускає аналітичний портал. Він має безліч переваг та дозволяє швидко аналізувати данні та приймати відповідні рішення. В громадах величезні масиви інформації. І нам потрібно швидко ними оперувати. Сподіваюся, що нам вдасться запустити такий ефективний портал», – зазначила Вікторія Левчук.

Заступниця голови ОВА переконана, що такі портали – це нові можливості взаємодії між органами владу, громадами і її мешканцями. Окрім того, їх зможуть використати майбутні покоління, аби зрозуміти, як розвивалася держава.

Опісля учасників навчання ознайомили із геоінформаційною системою «Аналітичний портал Волині», його сучасною концепцією і структурою. Також представники органів державної влади та місцевого самоврядування мали змогу розвинути власні практичні навики для роботи у персональних кабінетах громад на порталі.

До слова, «Аналітичний портал Волині» створений в рамках проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), який впроваджує компанія DAI Global LLC (DAI).