Головна Політика Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко бере участь у Національному діалозі з питань туберкульозу

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко бере участь у Національному діалозі з питань туберкульозу

1150

Керівник виконавчої гілки влади області Юрій Погуляйко бере участь у ІІ Національному діалозі з питань туберкульозу у режимі відеоконференцзв’язку.   

Захід, що проходить сьогодні, 9 грудня, у м. Київ, організований Міністерством охорони здоров’я України спільно з ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» задля консолідації зусиль та планування спільних дій державних інституцій, організацій громадянського суспільства, включаючи спільноту людей, яких торкнулася проблема туберкульозу.

Метою ІІ Національного діалогу є виконання Україною Міжнародних зобов’язань, а саме Політичної декларації ООН з питань туберкульозу.

Відтак, у режимі відеоконференцзв’язку очільник області долучиться до обговорення важливих питань щодо залучення органів влади до процесу узгодження позицій з неурядовим сектором, у тому числі пацієнтськими організаціями, щодо планування програм та заходів державної політики , націлених на подолання туберкульозу та забезпечення безбар’єрного доступу до медичних та соціальних послуг людей, які належать до груп ризику щодо туберкульозу та яких торкнулася ця проблема.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації