Головна Політика Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко оглянув хід будівництва школи в селі Башлики

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко оглянув хід будівництва школи в селі Башлики

2249

Як тривають будівельні роботи на об’єкті програми «Великого будівництва» оглянув голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко під час робочої поїздки на Ківерцівщину 10 березня 2021 року.

Нині будівельна готовність навчального закладу становить 62 %. Кошторисна вартість – майже 114 мільйонів гривень, з яких у цьому році на будівництво передбачили 54,3 млн грн.

Школу розпочали будувати «з нуля» ще у 2018 році. Однак, продовжити будівництво нової школи вдалося завдяки програмі Президента України «Велике будівництво».

Потужність навчального закладу – майже 400 учнівських місць. Загальна площа освітнього закладу 8105 м².

Проєкт передбачає нове будівництво триповерхової споруди загальноосвітньої школи та двоповерхового фізкультурно-спортивного залу з перехідною галереєю на другому поверсі. На першому поверсі школи передбачається облаштування харчоблоку, навчальних кімнат для учнів 1-4 класів, навчально-виробничих приміщень, приймальної, навчальних кабінетів. На другому – облаштування актового залу, медичного та методичного кабінетів, кабінету психолога, учительської та класів. На третьому поверсі будуть розміщенні бібліотеки, приміщення адміністративно-господарського призначення та класні кімнати.

Завершити будівництво планують до вересня поточного року.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.