Головна Політика Госпітальна рада при Волинській ОДА відновила свою роботу

Госпітальна рада при Волинській ОДА відновила свою роботу

1210

Госпітальна рада при ОДА відновила свою роботу

Відбулося перше засідання Госпітальної ради при обласній державній адміністрації в оновленому складі, під керівництвом заступниці голови облдержадміністрації Людмили Тимощук, заступника голови обласної ради Григорія Пустовіта, т. в. о. начальника управління охорони здоров’я ОДА  Романа Рудокваса та за участі представників медичної галузі Волині.

Нагадаємо, Госпітальна рада при ОДА була створена ще на початку 2020 року, відбулося декілька засідань, але через карантинні обмеження консультативно-дорадчий орган зупинив свою діяльність. Окрім цього, у зв’язку з адміністративно-територіальними змінами в країні були внесені певні зміни до постанов КМУ про створення госпітальних округів, які вимагали певного коригування роботи регіональних Госпітальних рад.

Відтак, 23 березня 2021 року розпорядженням голови облдержадміністрації № 135 створено нову  Госпітальну раду, як консультативно-дорадчий орган при обласній державній адміністрації.

В ході першого засідання обрано голову Госпітальної ради, нею стала  заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук. Також затверджений персональний склад консультативно-дорадчого органу та положення про Госпітальну раду.

Основними принципами діяльності Госпітальної ради є колегіальність та відкритість у прийнятті рішень, прозорість діяльності, рівноправність її членів.

До завдань Госпітальної ради належить розроблення пропозицій та рекомендацій щодо:

– визначення спроможної мережі Волинського госпітального округу;

– плану розвитку Волинського госпітального округу;

– реорганізації та перепрофілювання закладів охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги у межах Волинського госпітального округу;

– переліку опорних закладів охорони здоров’я у Волинському госпітальному окрузі;

– інших питань, які належать до компетенції Госпітальної ради Волинського госпітального округу щодо забезпечення надання у ньому медичної допомоги.

Учасники першого засідання обговорили план розвитку Волинського госпітального округу та визначили основні напрямки створення спроможної мережі закладів охорони здоров’я області у контексті їх реорганізації та перепрофілювання.

Також важливим питанням на порядку денному роботи Госпітальної ради є дієве реагування на виклики пандемії COVID-19. 

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації