Головна Політика Губернатор здійснив робочий візит у Шацький район

Губернатор здійснив робочий візит у Шацький район

2284

22 листопада у Шацькому районі з робочим візитом побував голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Олександр Ілліч поцікавився проведенням підготовчих робіт по великому інфраструктурному проекту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь», який охоплює три села  району – Пульмо, Шацьк, Світязь та триватиме два з половиною роки.

Керівник фірми-генпідрядника, яка виконуватиме роботи по вищезгаданому проекту, Богдан Москаль повідомив представ­никам делегації таке: «Зараз тривають підготовчі роботи. Ми загнали техніку, направили працівників, закупили матеріали і починаємо працювати. Роботи йтимуть до Нового року».

Голова облдержадміністрації також відвідав центральний пляж озера Світязь, де триває його реконструкція. Роботи розпочалися ще навесні цього року, і саме завдяки сприянню Олександра Ілліча були виділенні кошти для цього проекту. Він переконаний, що у наступний відпочинковий сезон люди відпочиватимуть на озері Світязь в достойних умовах.

– Це той випадок, коли ти щось задумуєш – і це виконується. Я вже говорив, що наступний відпочинковий сезон буде в абсо­лютно інших умовах. Третину ми вже зробили. Великим плюсом є облаштування парко-місць та впорядкування руху. Кажуть, що під кінець сезону 2018 року вже на 50% кількість туристів зросла. А наступного року, завдяки покращеній інфраструктурі, є перспективи вдвічі збільшити кількість відпочивальників, – додав на завершення Олександр Савченко.

Прес-служба Шацької РДА