Головна Політика У Володимир-Волинському каналізаційні колектори вулиці Сагайдачного обстежили сучасним обладнанням

У Володимир-Волинському каналізаційні колектори вулиці Сагайдачного обстежили сучасним обладнанням

917

3 листопада у Володимирі-Волинському представники ТОВ «Імест Плюс» презентували керівникам комунальних підприємств та начальникам управлінь сучасну систему діагностики для колекторів та каналізаційних труб діаметром від 200 мм і більше марки «Rausch».

Працівники управління водопровідно-каналізаційного господарства на чолі з очільником Сергієм Луцюком, начальник управління інфраструктури Ігор Возний та його заступник Сергій Мамалига та депутат міськради Леонтій Дмитрук мали можливість оглянути принцип роботи обладнання.

Під час презентації системи телеінспекції були обстежені каналізаційні колектори на відрізку вулиці Сагайдачного (від вулиці Павлова до перехрестя Незалежності). Результати діагностики показали на одній ділянці руйнування труби, в інших місцях вікову корозію та розтріскування, а також засмічення камінням. Оскільки ця вулиця є у переліку тих, де планується капітальний ремонт, обговорювалося питання можливої заміни каналізаційних труб.

Система телеінспекції з використанням відеокамери дає можливість  спостерігати і діагностувати процеси, що відбуваються всередині труб та колодязів. Обладнання представлено відеокамерою високої роздільної здатності, яка передає зображення на монітор фахівця. При цьому такий прилад дозволяє визначати проблему безпосередньо на відрізку з одного колодязя до іншого, не вводячи його у каналізацію, а також вимірювати відстань.

Питання щодо доцільності придбання такого обладнання для комунального господарства міста перебуває на розгляді.

Каналізаційні колектори вулиці Сагайдачного обстежили сучасним обладнанням

Джерело