Головна Політика Керівництво УЖК Волинської ОДА ознайомилось із підгототовкою до опалювального сезону у Володимирі

Керівництво УЖК Волинської ОДА ознайомилось із підгототовкою до опалювального сезону у Володимирі

409

29 червня в рамках підготовки до нового опалювального періоду відбулась робоча зустріч першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука з керівництвом Управління житлово-комунального господарства Волинської ОДА, в ході якої оглянули кілька об’єктів КП «Володимиртепло», де проводяться роботи за кошти бюджету громади. 

Зокрема, під час зустрічі проінспектували початок робіт у центральній частині міста, що проходять в межах проєкту реконструкції теплових мереж котельні на вул. Шевченка, 8-К – Ковельській, 12-К. Також відвідали котельню на вулиці Сагайдачного, де здійснюють проєкт по технічному переоснащенню котельні із заміною котлів. Даний об’єкт буде переведений на альтернативні джерела енергії (щепу).

Окрім цього, побували в котельні на вул. 14-ї Князівської бригади, яка працює в автоматичному режимі з повною відсутністю персоналу на об’єкті. Цього року планується перевести на аналогічний режим роботи ще дві котельні міста. Усі вони будуть управлятися автоматично через єдиний пункт диспетчеризації.

Порушили на зустрічі й питання відшкодування різниці у тарифі на теплопостачання, який у Володимирі наразі є найнижчим у Волинській області.