Головна Політика Командно- штабні навчання з цивільного захисту

Командно- штабні навчання з цивільного захисту

7426

5-6 березня 2019 року у Шацькій райдержадміністрації проходять командно-штабні навчання з посадовими особами органів управління цивільного захисту району на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Шацького району у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру в умовах мирного часу та особливого періоду.

Заходи проходять відповідно до Плану проведення заходів з підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік, Регіонального плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної  адміністрації  від  24  січня  2019  року  № 30, з метою подальшого удосконалення роботи та підвищення готовності органів управління і сил ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до дій за призначенням. Приведення ланки у вищу ступінь готовності. Організація прийому евакуйованого населення».

До участі у командно-штабному навчанні залучаються: керівний склад органів управління цивільного захисту, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісія з питань евакуації, спеціалізовані служби цивільного захисту району; сили і засоби ланки територіальної підсистем єдиної державної системи цивільного захисту.

Сектор оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Шацької райдержадміністрації.