Головна Політика Комісія міста Володимира з питань законності погодила до розгляду сесії 33 проєкти...

Комісія міста Володимира з питань законності погодила до розгляду сесії 33 проєкти рішень

637

27 лютого у Володимирській міській раді засідала остання перед Погоджувальною радою постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції, до складу якої входять депутати Роман Савюк, Олег Новосад та Олег Свідерський.

На розгляд членів профільної комісії було винесено 33 проєкти рішень, частина яких стосується звітів за пророблену торік роботу. Відтак, звіти із результатами тогорічної роботи, яку виконали підпорядковані їм управління, відділи та комунальні підприємства, представили: перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Гудим, секретар міської ради Іван Юхимюк, та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ірина Лошенюк. Заслухали також звіти старост Зарічанського та Ласківського старостинських округів Андрія Самчука і Тетяни Шейчук.

Звітуючи про виконання бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади за 2022 рік, начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицька зазначила, що торік місцевий бюджет було перевиконано майже втричі із надходженнями у сумі 1 169 350 644,51 гривні. Таке перевиконання стало можливим завдяки ПДФО, що надійшло від військових. Частка ПДФО у надходженнях становить 93 відсотки.

Окремо зупинились на засіданні на змінах до цільових програм, які передбачають виділення коштів на підтримку військових, силових формувань та правоохоронних органів. Відтак, відповідно до звернень командирів, з місцевого бюджету пропонується виділити субвенцію державному бюджету для місцевого відділу поліції – 1,9 млн грн, управлінню СБУ – 800 тис. грн,  пожежно-рятувальному загону – 1,3 млн грн, А1008 – 66,6 млн грн, в/ч 2892 – 10,8 млн грн, в/ч7064 – 1,5 млн грн, в/ч 7028 – 3,5 млн грн, 6-му прикордонному загону – 5 млн грн та місцевому ДФТГ – 3,5 млн грн.

Під час розгляду питання про внесення змін до цьогорічного бюджету, Оксана Субицька зазначила, що до розподілу на черговій сесії пропонувалось понад 620 мільйонів гривень вільних залишків, проте наразі розподілено 571 мільйон. Решту, а це понад 48 мільйонів, вирішили поки залишити у резервному фонді, оскільки є загроза, що наступного року реверсна дотація, яку громада повертатиме до держбюджету, буде іще вищою, ніж у 2023 році.

Окрім цього, позитивний висновок комісії отримала низка проєктів рішень, зокрема щодо програми сприяння збереженню і покращенню технічного стану житлового фонду громади та його безпечній експлуатації на 2023-2025 роки, комплексної програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) у бюджетній сфері громади, внесення змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку, вступу міської ради до Добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – Асоціації «Енергоефективні міста України», перейменування вулиці в селі Заріччя та інші.

Завтра, 28 лютого, о 10.00 відбудеться засідання Погоджувальної ради, на якому буде затверджений порядок денний чергової сесії.