Головна Політика Комісія погодила фінансові плани комунальних підприємств міста Володимира на 2023 рік

Комісія погодила фінансові плани комунальних підприємств міста Володимира на 2023 рік

839
12 січня в приміщенні міської ради відбулось засідання комісії з погодження фінансових планів комунальних підприємств міста на 2023 рік, яку очолив секретар міської ради Іван Юхимюк. В ході засідання члени комісії розглянули проєкти фінансових планів для КП “ІРЦ”, КП “Речовий ринок”, КП “Троянда”, КП “Володимирмістопроєкт”, КП “УЖК”, КП “Полігон”, КП “Володимиртепло” та КП “Володимирводоканал”.
Врахувавши рекомендації членів даної комісії, а також членів робочої групи з питань збитковості та малоприбутковості підприємств, КП “Володимирмістопроєкт” за підсумками минулого року спрацювало прибутково і відповідний результат планує отримати і у 2023 році. Що стосується КП “ІРЦ”, то дане підприємство опрацювало нові напрямки співпраці із клієнтами, що забезпечить підприємству стабільну роботу у плановому періоді.
Оскільки ситуація із тарифами на комунальні послуги в період воєнного стану, а відповідно і рівнем оплати споживачів за такі послуги, є дуже складною, діяльність КП “Володимиртепло”, КП “Володимирводоканал” та КП “Полігон” планується беззбиткова за умови відсутності форс-мажорних обставин і своєчасної підтримки з боку держави та місцевої влади, в тому числі через компенсацію різниці в тарифах.
За підсумками засідання були погоджені усі фінансові плани, які будуть подані для затвердження на чергове засідання виконавчого комітету.