Головна Політика Комітет з моніторингу реалізації стратегії розвитку Володимирської громади проаналізував виконання цілей за...

Комітет з моніторингу реалізації стратегії розвитку Володимирської громади проаналізував виконання цілей за минулий рік

581

15 березня в залі засідань виконавчого комітету Володимирської міської ради відбулося засідання комітету з моніторингу реалізації та оновлення стратегії розвитку громади, під час якого заслухали короткі звіти щодо виконаної роботи у напрямку реалізації стратегічних цілей упродовж 2022 року.

Як відомо, у грудні 2016 року рішенням міської ради було затверджено стратегію розвитку Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2017-2027 роки, в якій було передбачено стратегічні цілі, визначені операційні цілі та завдання. Для реалізації стратегічних цілей було зібрано та підготовлено 67 проєктних ідей місцевого розвитку, виконання яких заплановано на 2021-2024 роки.

Комітет з моніторингу реалізації та оновлення стратегії розвитку Володимир-Волинської міської територіальної громади щорічно за підсумками року здійснює моніторинг реалізації стратегії.

Отож, члени комітету заслухали представників виконавчих органів міської ради та комунальних установ, які визначені виконавцями проєктних ідей місцевого розвитку, за результатами 2022 року.

Усім членам комітету був розданий звіт про виконання Стратегії розвитку громади за підсумками 2022 року, в якому вони проставляли оцінки по кожному проєкту за бальною системою (від 2 до 5). Крім того, всі присутні учасники засідання ставили уточнювальні запитання, що виникали в ході обговорення.

Звіт про виконання стратегії розвитку Володимир-Волинської міської територіальної громади за підсумками 2022 року з середньостатистичною оцінкою по кожній проєктній ідеї розміщено на сайті міської ради або за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1Oct1DbbB6mVygOUItUvhMpQ7z3F4Y2k8/edit?usp=sharing&ouid=101264297149378561508&rtpof=true&sd=true