Головна Політика Консультативна місія в рамках Механізму цивільного захисту Європейського Союзу працювала на Волині

Консультативна місія в рамках Механізму цивільного захисту Європейського Союзу працювала на Волині

305

У Луцьку нещодавно відбувся робочий візит представників ДСНС України та Консультативної місії в рамках Механізму цивільного захисту ЄС. Під час візиту вони ознайомились із можливостями та діями служб цивільного захисту Волині у разі загрози радіаційно-хімічного забруднення.

Робоче засідання членів Консультативної місії з представниками органів обласної виконавчої влади, установ та організацій відбулося під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Мовенка, директора департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Михайла Гриба та начальника ГУ ДСНС України у Волинській області Мирослава Дем’янчука.

Опісля рятувальники підрозділів служби 101 області у співпраці з іншими державними службами, волонтерськими організаціями продемонстрували подолання загроз радіаційного, хімічного та біологічного характеру, зокрема евакуації та надання допомоги потерпілим, виявлення осередків забруднення та їх знешкодження, очищення територій та техніки тощо.

Представники Євросоюзу оглянули в дії техніку та спорядження, що є на озброєнні рятувальників, вивчили їх спроможності та пропозиції щодо оновлення обладнання.