Головна Політика Ковель отримає кредит від НЕФКО на облаштування сучасного вуличного освітлення

Ковель отримає кредит від НЕФКО на облаштування сучасного вуличного освітлення

775

Проєкт рішення про затвердження Програми управління місцевим боргом бюджету Ковельської міської територіальної громади на 2022-2026 роки підтримала постійна депутатська комісія з питань планування, бюджету і фінансів.

Йдеться про запозичення від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО), яке буде спрямоване на фінансування енергозберігаючого проєкту в теріторіальній громаді – «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення у місті Ковель Волинської області шляхом технічного переоснащення світильників на основі LED технологій».

Начальник фінансового управління Валентина Романчук зауважила, що уже надійшло рішення від НЕФКО, що організація Ковельській громаді надасть кредит у сумі 15 мільйонів 50 тисяч гривень.

Ковель отримає кредит від НЕФКО на облаштування сучасного вуличного освітлення

Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – 3% річних. Період, на який здійснюється запозичення – 5 років ( з урахуванням пільгового періоду 18 місяців від дати підписання кредитного договору).

Нагадаємо, що у Ковельській громаді наступного року планують на 120 вулицях облаштують сучасне LED-освітлення. Будуть замінені не лише лампи, а й опорні конструкцій. А також забезпечено диспетчеризацію процесу.
Джерело