Головна Політика Лучани відправили на фронт Volkswagen Transporter та військову форму

Лучани відправили на фронт Volkswagen Transporter та військову форму

779

Українці активно допомагають армії у боротьбі із російським агресором. Ось і сьогодні знову на передову відправиться автомобіль “Volkswagen” разом із необхідною гуманітарною допомогою.

Його придбали за кошти з одноденного заробітку працівників Луцької міської ради та її комунальних підприємств. Вартість авто — 150 тисяч гривень, у Луцьку воно прийшло усе необхідне техобслуговування.

 
 
 

Міський голова Ігор Поліщук особисто передав машину військовим добровольчого українського корпусу “Правий сектор”.

“Сьогодні передаємо 25 комплектів військової форми виробництва підприємства “Едельвіка”, 28 пар взуття виробництва “Ікос” та футболки. Усе це швидко зношується в зоні проведення бойових дій.

Звичайно, підготували також продукти харчування, солодощі, чай, каву, засоби гігієни, тактичні речі, а також автомобіль Volkswagen Transporter для підрозділу, який складається, в основному, з лучан та мешканців нашої територіальної громади”, – розповів він.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Практична сторона – це одне, інше — емоційна. Передачі на передову, кажуть волонтери, обов’язково мають бути підкріплені творчістю. Малюнки, сувеніри, вироби з дерева чи пластмаси давно стали армійськими оберегами. Їх з нетерпінням чекають на усій лінії фронту. Знаючи це, волонтери Луцького центрального пункту допомоги кладуть у коробки, що поїдуть у зону бойових дій, найкращі зразки дитячих робіт.

 
 
 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)