Головна Політика Луцьк отримав гуманітарну допомогу з Німеччини

Луцьк отримав гуманітарну допомогу з Німеччини

910

До луцького центрального пункту допомоги прибула гуманітарна допомога з німецького міста Швайнфурт. Привезли одяг, продукти харчування, одноразовий посуд, засоби гігієни, медикаменти, павербанки, батарейки.

 
 
 

Зі Швайнфуртом Луцька міська рада планує встановити партнерські відносини, але ще до підписання офіційних документів німецька сторона вже демонструє свою солідарність з українським народом та готовність допомагати Луцькій міській територіальній громаді.

 
 
 

“Отримали не лише одяг та продукти, які ми передаємо на потреби внутрішньо переселених осіб. Надійшли речі, які наразі дуже необхідні нашим Збройним Силам та загонам територіальної оборони, які захищають північ області, що межує з Білоруссю. Це павербанки, засоби медичного призначення, спальники, каремати. В кожній заявці від військових частин йдеться про них, тому що на передовій вони дуже потрібні”, – каже координатор центрального пункту допомоги Олена Барська.

 
 
 
 

З центрального пункту, який з перших днів війни збирає та розподіляє гуманітарну допомогу для військових, територіальної оборони та переселенців, вантаж з Німеччини вже завтра вирушить до бойових підрозділів.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)