Головна Політика Луцьк працює над налагодженням співпраці з містами Аргентини

Луцьк працює над налагодженням співпраці з містами Аргентини

729

Заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк сьогодні зустрілась з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні Еленою Летісією Мікусінскі та Консулом Аргентинської Республіки в Україні Хорхе Мартіном Куарантою.

Вони обговорили потенційні напрямки співпраці та можливості налагодження партнерських відносин із Аргентинськими містами.

Ірина Чебелюк коротко презентувала історію нашого міста та зазначила, що щиро рада вітати іноземних гостей у нашій громаді.

“Ми знаходимось в прикордонній області, відповідно досить багато наших людей знають і орієнтовані на європейський розвиток країни. Відповідно і місто Луцьк рухалось у напрямку європейського розвитку. Ми реалізували дуже багато ініціатив та проєктів, які покращують життя громади”, – зазначила вона.

 

У свою чергу, Елена Летісія Мікусінскі повідомила, що приїхала до нашого міста, аби зустрітись з представниками аргентинської діаспори, які проживають в Луцьку. Це орієнтовно 15 людей похилого віку. Ми хочемо, щоб, за можливості, ви звернули на них увагу та долучали до якихось соціальних чи культурних проєктів”, – сказала Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні.

“Дуже приємно, що у нашому місті живуть аргентинці. Ми з радістю налагодимо з ними співпрацю. А наш департамент культури, який взаємодіє з усіма меншинами, які проживають на території громади, долучить їх до різноманітних заходів. Якщо буде ваше бажання, то ми готові розглянути пропозиції по співпраці та долучимось до ваших ідей, а також – запропонуємо свої”, – повідомила Ірина Чебелюк.

Також під час бесіди пані Посол запропонувала в наступному році розглянути можливість підписати договір про співпрацю між містами. Наприклад, з Буенос-Айресом.

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)