Головна Політика Луцький ЦНАП: успішних 10 років у сфері надання адміністративних послуг

Луцький ЦНАП: успішних 10 років у сфері надання адміністративних послуг

528

Швидко, зручно, якісно та комфортно – головні принципи роботи Луцького ЦНАПу, який ось уже 10 років надає адмінпослуги жителям громади. З ювілеєм колектив департаменту привітала заступниця голови обласної держаної адміністрації Вікторія Левчук.

«Десять років – це величезне досягнення для Волині в цілому. Ви були перші, а сьогодні – одні з найкращих в Україні! Цей успіх – ваша спільна робота: вашого колективу та його лідера. Ви – обличчя держави та справжня команда професіоналів. Щиро дякую за багаторічну плідну роботу та співпрацю!», – наголосила Вікторія Левчук.

Опісля – передала подяку голови обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка трудовому колективу департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» за багаторічну плідну працю, відданість своїй справі, вагомий внесок у сферу надання адміністративних послуг та високий професіоналізм. Подяку вручили директору департаменту Ларисі Карп’як.

Довідково:

1 липня 2013 року у Луцьку відкрили Центр надання адміністративних послуг. На той час працівники ЦНАПу надавали 267 адмінпослуг. Нині ця цифра зросла до 569. За десятиліття 2,5 млн. відвідувачів скористалися майже 1,2 млн. послуг. Щодня двері ЦНАПу відчиняють півтори тисячі громадян.

Наразі відкрито дві філії: у густонаселеному мікрорайоні (пр. Соборності, 18) та найбільш зручному для жителів приєднаних громад (вул. Ковельська, 53). Адміністратори ЦНАПу раз у тиждень надають послуги у п’яти старостинських округах.

Серед найбільш поширених послуг установи – реєстрація місця проживання, оформлення паспорта, отримання дозвільних документів, реєстрації нерухомості та землі, отримання свідоцтва про народження, оформлення соціальних допомог, реєстрація шлюбу, обмін водійського посвідчення, довідкові документи тощо.